Automatiskā atrumkārba

Automatiskā atrumkārba

Mūsu autoskolā jūs varat mācīties braukt uz automobiļa ar automātisko pārnesumkārbu, šis pakalpojums ļoti aktuāls mūsdienās, jo arvien lielāks autobraucēju skaits – īpaši sievietes, dod priekšroku braukt automobiļiem ar automātisko pārnesumu kārbu. Neapstrīdami, ka pilsētu nosacījumos ir īpaši ērti vadīt tādus transportlīdzekļus – vadītājam ir vairāk laika vērtēt situāciju uz ceļa, nenovēršot skatienu uz pārnesumu pārslēgšanu. Apmācība paiet ātrāk un vieglāk, bet vadīt ar automātisku pārnesumkārbu ir drošāk.

Tas kļuva iespējams no 2011.g. 25.maija. Jūs saņemsiet vadītāju apliecību ar “АТ (“Automatic transmission only”) piezīmi”, tas nozīmē, ka varēsiet vadīt automobiļus tikai ar automātisko pārnesumu kārbu.

Vadīšana uz “automāta” atvieglo vadītāja dzīvi: jums nevajag pārslēgt pārnesumus, nav jāspiež sajūga pedālis. Valdīt automobili ir vienkārši, jūs nenovēršaties uz šīm darbībām. Vairāk laika paliek novērtēt situāciju, paredzēt notikumu attīstības variantus, pieņemt pareizo lēmumu – jūs iemācīsieties to darīt ātri, mierīgi un pareizi!

Bez tam, apmācība vadīšanai uz automāta aizņem mazāk laika, nekā apmācība vadīšanai uz mehānikas, bet psiholoģiskā sagatavošana braukšanai pa Latvijas ceļiem sanāk efektīvāk. Pēc mūsu novērojumiem, bailes vadot a/m ar automāta paiet daudz ātrāk, nekā ja jūs mācāties uz mehāniskās ātrumkārbas.

Priekšrocības:

Nevajag pārslēgt pārnesumus pilsētas sastrēgumos;
Uzsākot kustību kalnā, mašīna uzsākot kustību neveļas atpakaļ;
Nenovērš vadītāja uzmanību, bet dod iespēju pilnīgi izvērtēt ceļa situāciju.